Kadıköy Nakliyat Firması

Kadıköy Evden Eve Nakliyat firmamız İstanbul’un güzide ilçelerinden Kadıköy’de de hizmet vermektedir. Kadıköy Nakliyat Firmaları olarak öncelikli amacımız siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır. Kadıköy Nakliyat Firması olarak hizmet verdiğimiz mahalleler; 19 Mayıs, Acıbadem, Bostancı, Caddebostan, Caferağa, Dumlupınar, Eğitim, Erenköy, Fenerbahçe, Feneryolu, Fikirtepe, Göztepe, Hasanpaşa, Koşuyolu, Kozyatağı, Merdivenköy, Osmanağa, Rasimpaşa, Sahrayıcedid, Suadiye, Zühtüpaşa. Kadıköy Nakliyat bu semtlerin tamamında hizmet vermektedir.


Kadıköy Nakliyat Araçlarımız

Caddebostan Evden Eve Nakliyat firmamız eşyalarınızın en iyi ve en güvenli şekilde taşınması için gerekli tüm önlemleri alıp aynı zamanda sigortanızı da yaparak eşyalarınızın sorunsuz taşınmasını sağlar. Oluşabilecek herhangi bir olumsuzlukta ise sigortanız devreye geçmektedir. Caddebostan Nakliyat Firmaları olarak aynı zamanda taşıma sözleşmesi yapılmaktadır. Kozyatağı Evden Eve Nakliyat Firması olarak eşyalarınızn güvenli taşınması için gerekli olan kapalı çelik kasalı özel nakliyat araçlarımız eşyalarınızı özenle taşır. Kozyatağı Nakliye Firmaları olarak çalıştırdığımız personellerin tümü kadroludur. Bostancı Evden Eve Nakliyat Firmaları bu sektörün en eskisi olmanın haklı gururu ile zirvedeki yerini her zaman korumaktadır. Bostancı Nakliye Firmaları arayışı içinde olan siz değerli müşterilerimiz dilerse en yakın ofisimizi ziyaret Kadıköy Evden Eve Nakliyat Hizmeti edip bilgi alabilir veya telefon aracılığı ile de fiyat alabilirsiniz. Bostancı Ev Taşıma Firmaları olarak müşterilerimizin memnuniyeti her şeyin üstündedir.


Kadıköy Nakliyat Firmaları


Kadıköy Nakliye Firmaları 1982’den günümüze İstanbul’da Evden Eve Nakliyat sektöründe en eski olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Bu durumda müşterilerimize de Evden Eve Nakliyat Firması seçiminde dikkatli olmak düşüyor. Kadıköy Evden Eve Nakliyat Hizmetleri Vereceğiniz yanlış bir karar ciddi bir mağduriyeti doğurur. Kadıköy Nakliye Firması olarak bu konudaki tüm endişeleri ortadan kaldırmak için 7/24 hizmetinizdeyiz.

Kadıköy’de Nakliyeci bulmak ne kadar zor olabilir ki? Hemen Kadıköy ofisimizi ziyaret edebilir bilgi alabilir veya telefon aracılığı ile müşteri temsilcilerimizden destek alabilirsiniz. Kadıköy Evden Eve Nakliyat Fiyatları konusunda ise kaliteyi en uyguna seçmeniz gerekmektedir. Kadıköy Taşımacılık olarak en kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunmanın haklı gururunu yaşamaktayız.


Kadıköy Ev Taşıma Firması

Kadıköy Evden Eve Nakliyat Firması seçmeden önce nelere dikkat etmelisiniz?

Sizler için dikkat etmeniz gereken başlıkları sıraladık;

- Gelecek olan aracın ev eşyası taşımacılığına uygunluğu ve büyüklüğü
- Personellerin günlük mü yoksa kadrolu mu olduğu
- Marangoz,Elektrikçi ve Tesisat ustasının olup olmadığı
- Firmaya ait K1,K3 belgeleri ve Vergi Levhası
- Taşıma sözleşmesi ve Sigorta Poliçesi
- Eşyaların paketlenmesinde kullanılacak malzeme bilgisi

Sizlerin Nakliyat Firmasına vermeniz gereken bilgiler ise şöyle;

- Oda sayısı ve odalardaki eşya yoğunluğu
- Varsa, Piyano ve Para Kasası gibi ağır eşyaların varlığı
- Eviniz ile Nakliyat Kamyonu arasındaki mesafe
- Kat durumu, ve asansörün normal veya yük asansörü olup olmadığı
- Detaylı açık mektup adresi

Rota Nakliyat Kadıköy Şubesi