Sarıyer Nakliyat Firması

Sarıyer Evden Eve Nakliyat firmamızın hizmet verdiği semtlerden biri de Sarıyer'dir. Sarıyer İstanbul'un en kuzeyinde yer alan bir ilçedir. Semt, tarihi yalı, saray, ve çeşmelere ev sahipliği yapmaktadır. Sarıyer Nakliyat Firması Sarıyer'in tüm mahallelerinde hizmet vermektedir. Ayazağa, Bahçeköy Merkez, Bahçeköy Yeni, Baltalimanı, Büyükdere, Cumhuriyet, Çamlıtepe, Çayırbaşı, Darüşşafaka, Demirci, Emirgan, Fatih Sultan Mehmet, Ferahevler, Garipçe, Gümüşdere, Huzur, İstinye, Kazım Karabekir Paşa, Kemer, Kısırkaya, Kireçburnu, Kocataş, Kumköy, Maden, Maslak, Merkez, Pınar, Poligon, Ptt Evleri, Reşitpaşa, Rumeli Hisarı, Rumeli Kavağı, Rumelifeneri, Tarabya, Uskumruköy, Yeni, Yeniköy, Zekeriyaköy mahallelerinde Sarıyer Evden Eve Nakliye firmamızdan kesintisiz hizmet alabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için şubelerimizi ziyaret edebilir veya telefon ile arayarak Nakliyat fiyatı teklifi alabilirsiniz...

Sarıyer Nakliyat

Sarıyer Evden Eve Nakliyat Firmaları yaptırırken dikkat etmeniz gereken hususlardan biri firma seçimidir, Firma seçiminde müşteri daima dikkatli olmalıdır çünkü internet üzerinden araştırma yaparsanız firma sayısı oldukça yüksektir fakat eşyalarınızın doğru şekilde taşınması için size lazım olan kurumsal bir nakliye firmasıdır. Rota Nakliyat olarak 1982'den beri Türkiye genelinde hizmet veriyoruz. Firmamız Şehir içi ve Şehirler arası Evden Eve Nakliyat için gerekli olan tüm yetki belgelerine sahip olmakla beraber kadrolu personel çalıştırmaktadır. Sarıyer Evden Eve Nakliyat Fiyatları Personellerimizin tümü sigortalı ve iş güvenliği sertifikası olan kişilerdir. Eşyalarınızın en iyi şekilde taşınması için elimizden geleni yapmakla görevliyiz. Beyaz eşyalar,mobilyalar ve avizeler ustalarımız tarafından sökülüp yeni evinizde ait oldukları yerlere aynı şekilde monte edilmektedir. Sarıyer'de Evden Eve Nakliyat hizmeti almak isteyen siz değerli müşterilerimizi ofislerimize bekliyoruz. Sarıyer'de Nakliye Firması bulmak artık çok kolay, hemen bizleri arayabilir veya size en yakın ofisimizi ziyaret edebilir bilgi,fiyat alabilir eşyalarınızı sigortalı şekilde taşıtabilirsiniz. Firmamız hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için sitemizde yer alan müşteri yorumlarını okuyabilir referanslarımıza gözatabilirsiniz. Rota Evden Eve Nakliyat Sarıyer şubesi olarak 7/24 hizmetinizdeyiz.

Sarıyer Taşımacılık Firması

Sarıyer Nakliyeciler arasında bütçenize uygun fiyatlar ile kusursuz hizmet alabileceğiniz firmalardan biri Rota Nakliyat Firmasıdır. Kurulduğumuz günden bugüne kadar siz kıymetli müşterilerimizin memnuniyeti için elimizden geleni yapmaktayız. Sarıyer Evden Eve Taşımacılık sektöründe firmamız uzun yıllardan günümüze kadar kusursuz hizmeti ile sizlerin beğenisini kazanmıştır. Sarıyer Nakliye Firması eşyalarınıza zarar gelmeyecek şekilde taşır ve yeni evinize yerleştirir. Sarıyer Ev Taşıma Şirketleri olarak kullandığımız araçlar son model olup ev eşyası taşımacılığı için özel olarak tasarlanmıştır. Hizmet almak ve fiyat bilgisi edinmek için ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sarıyer Ev Taşıma Firmaları

Sarıyer Evden Eve Nakliye Firması seçmeden önce nelere dikkat etmelisiniz?

Sizler için dikkat etmeniz gereken başlıkları sıraladık;

- Gelecek olan aracın ev eşyası taşımacılığına uygunluğu ve büyüklüğü
- Personellerin günlük mü yoksa kadrolu mu olduğu
- Marangoz,Elektrikçi ve Tesisat ustasının olup olmadığı
- Firmaya ait K1,K3 belgeleri ve Vergi Levhası
- Taşıma sözleşmesi ve Sigorta Poliçesi
- Eşyaların paketlenmesinde kullanılacak malzeme bilgisi

Sizlerin Nakliyat Firmasına vermeniz gereken bilgiler ise şöyle;

- Oda sayısı ve odalardaki eşya yoğunluğu
- Varsa, Piyano ve Para Kasası gibi ağır eşyaların varlığı
- Eviniz ile Nakliyat Kamyonu arasındaki mesafe
- Kat durumu, ve asansörün normal veya yük asansörü olup olmadığı
- Detaylı açık mektup adresi

Sarıyer Nakliyat Şubesi