Şişli Nakliyat Firması

Şişli Evden Eve Nakliyat firmamızın hizmet verdiği ilçelerden biri de Şişli'dir. Firmamız aynı zamanda Şişli'deki şubesiyle de siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Şişli Evden Eve Nakliye firmamızın hizmet verdiği mahalleler ise şöyledir; 19 Mayıs, Bozkurt, Cumhuriyet, Duatepe, Ergenekon, Esentepe, Eskişehir, Feriköy, Fulya, Gülbahar, Halaskargazi, Halide Edip Adıvar, Halil Rıfat Paşa, Harbiye, İnönü, İzzetpaşa, Kaptanpaşa, Kuştepe, Mahmut Şevket Paşa, Mecidiyeköy, Merkez, Meşrutiyet, Paşa, Teşvikiye, Yayla. Rota Evden Eve Nakliyat ilçemizin tüm mahallelerinde 7/24 kusursuz hizmetini sürdürmektedir. Detaylı bilgi ve fiyat almak için arayabilir veya şubemizi ziyaret edebilirsiniz.

Şişli Nakliyat Araçlarımız

Şişli Nakliye Firmaları sektöründe firma seçimi çok önemli bir boyut kazanmıştır. Seçeceğiniz Şişli Ev Taşıma Firması eşyalarınızın nasıl ve ne şartlarda kimler tarafından taşınacağını belirler. Şişli Nakliyat Firmaları taşımacılık sektöründe en eski olmanın vermiş olduğu öz güven ve tecrübe ile eşyalarınızın en iyi şekilde taşınması için gereken ne varsa yapar. Şişli Nakliyeci firmamızın personellerinin tümü kadrolu ve profesyoneldir. Mobilyalarınız için gönderdiğimiz deneyimli marangozlar mobilyalarınızı elektronik matkaplar ile söküp yeni evinize aynı şekilde kurarlar. Şişli Taşıma Firmaları sektöründe en geniş araç filosuna sahiptir her eve göre araç boyutları mevcuttur, Şişli Nakliyat Araçlarımızın tamamı Şişli Evden Eve Nakliyat hizmetine göre özel olarak dizayn edilmiştir. 

Şişli Nakliyat Ambalajlama

Şişli Evden Eve Nakliyat Fiyatları da bir diğer önemli husustur. Firmamızın sizler için belirlediği fiyat alacağınız kaliteli hizmete göre uygun fiyatlardır. Şişli Nakliyat Şirketleri sektöründe fiyatlar çok çeşitlidir bunun sebebi ise yapılan hizmetin de çok çeşitli oluşudur. Şişli Nakliye Şirketleri sektöründe firmamız en eski firma olup en iyi hizmeti en uygun fiyata veren firmaların başında gelmektedir. Anlaştığınız günün sabahında kapalı ve çelik kasalı aynı zamanda firma logolu araç adresinize gelir. Şişli Ev Taşıma Şirketleri personelleri tüm eşyalarınızı taşınmaya hazır hale getirdikten sonra taşımaya başlarlar tüm eşyalarınız düzenli bir şekilde araca yüklendikten sonra yeni evinize de aynı titizlik ile yerleştirilir. Siz değerli müşterilerimiz eşyalarını eksiksiz ve kusursuz teslim aldıktan sonra ödemeyi yapabilirler. Şişli Nakliye firmamızdan detaylı bilgi ve fiyat almak için telefon ile arayabilir veya şubemizi ziyaret edebilirsiniz.

Şişli Ev Taşıma Firmaları

Şişli Evden Eve Nakliyat Firması seçmeden önce nelere dikkat etmelisiniz?

Sizler için dikkat etmeniz gereken başlıkları sıraladık;

- Gelecek olan aracın ev eşyası taşımacılığına uygunluğu ve büyüklüğü
- Personellerin günlük mü yoksa kadrolu mu olduğu
- Marangoz,Elektrikçi ve Tesisat ustasının olup olmadığı
- Firmaya ait K1,K3 belgeleri ve Vergi Levhası
- Taşıma sözleşmesi ve Sigorta Poliçesi
- Eşyaların paketlenmesinde kullanılacak malzeme bilgisi

Sizlerin Nakliyat Firmasına vermeniz gereken bilgiler ise şöyle;

- Oda sayısı ve odalardaki eşya yoğunluğu
- Varsa, Piyano ve Para Kasası gibi ağır eşyaların varlığı
- Eviniz ile Nakliyat Kamyonu arasındaki mesafe
- Kat durumu, ve asansörün normal veya yük asansörü olup olmadığı
- Detaylı açık mektup adresi

Şişli Nakliyat Şubesi